Відбувся безпрецедентний випадок, коли керівництво ООН на чолі із Генсеком Гутеррешем висловились категорично проти дій Росії з приєднання окупованих земель. Зазвичай ООН є посередником, а тут чітко висловили свою позицію.

Сербія, російський друг, також чітко заявила, що не визнає результатів "референдумів" на окупованих територіях України. "Сербія… не визнає цього ("референдумів"), оскільки дотримується міжнародного права, Статуту ООН та резолюцій ООН", - наголосив Президент Сербії Вучич.

Турецькі банки відключились від підтримки російської платіжної системи «МИР». Це зробили і державні банки також.

Таджицькі банки також перестають приймати картки «МИР». Захід хоче повністю всі російські банки відключити від системи SWIFT. Звичайні картки там вже і так не працюють.

Росіян не просто перестають випускати з Росії через мобілізацію, але й тих, хто звідти вирвався, в інших країнах не хочуть бачити. Ніде, ні на Сході, ні на Заході.

Росія вже почала продавати свої нафтопродукти Афганістану по бартеру - за насіння та лікарські трави. Бо Афганістан не має грошей, щоб розраховуватись. Продають їм зі знижкою!

Ідея анексій українських територій в РФ полягала у тому, щоб потім погрожувати ядерною зброєю. Щоб зупинити наступ України.

Але вже сьогодні ЗМІ кажуть, що у Кремлі заявили, що "не хочуть розвивати тему" ядерної ескалації, та ухилились від відповіді на питання, чи вважатимуть "нападом на Росію" контрнаступ ЗСУ на окупованих територіях, які РФ готується анексувати. "Про ядерну ескалацію говорять люди, які поводяться безвідповідально. Ми не хочемо розвивати цю тему. Ми закликаємо усіх поводитися відповідально", - сказав Пєсков.

Росія впевнено рухається в прірву! І Україна тут дороговказ!

Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!
«ПОСТУП