Зараз у світі про це розповідають різні версії. Москалі кажуть, що це вигідно США, бо хочуть поставляти в ЄС свій скраплений газ і отримувати надприбутки. Значить – підірвали вони. Американці та європейці кричать, що це зробили самі росіяни, щоб ще більше збільшити вартість свого газу. І збільшити надприбутки.

Версії виключно економічні. Ніякої політики – просто бізнес.

Але нам відомо, що є й інші версії, не такі прямолінійні, які більш підходять для домогосподарок. І про які мало хто каже.

Як не парадоксально, але підрив газопроводу вигідний майже всім. Але в першу чергу США, і самій Росії.

Користуючись війною в Україні, США вичавлюють енергетику Росії з ЄС. Політичні рішення давно вже прийняті, і вони зараз реалізуються практично. Але є небезпека (для США), що після завершення війни відразу ж може початися процес поновлення постачання газу з РФ. Це вигідно і Німеччині, і РФ. Тому фізичне знищення газопроводу дає гарантію, що швидкого зворотного процесу не буде. Це вигода США.

Росія хоче завершити війну, бо вона вже має проблеми і в соціальному середовищі, і по впливу в ОДКБ, ШОСі, БРІКСІ. Продовження війни їй невигідне. Але вона розуміє, що це залежить від США. І розуміє, що поки США не досягнуть своїх задач – не відступляться. Будуть стимулювати продовження війни. От РФ і вигідно підірвати свій же газопровід. Бо це може наблизити мир, так як фізично фіналізує реалізацію ембарго газу. Все одно і так цей газопровід скоро перестане працювати через ембарго.

Тепер російський газ може йти через Україну та Туреччину. Українська труба ненадійна. А от Туреччина може стати хабом з постачання газу в Європу. Це вигідно Туреччині, бо збільшує її вплив.

Європейці завжди хотіли завершення війни і підтримують все що може це прискорити.

Тобто виходить, що підрив газопроводу може бути вигідний, як не дивно, майже всім.

А Україна продовжує воювати і чекати, коли «висока політика» дійде до того, щоб війна завершилась.

Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!
"Поступ"