Відповіли самі самі росіяни. Пан Пєсков сказав, що "при положительном решении на референдумах в Донбассе последуют действия парламента и президента России, будут подписаны документы, всё будет оперативно". І добавив, що в разі нападу на вже російські території, де були референдуми, "в случае присоединения, в их отношении будет действовать конституция России». Це означає, що вони юридично можуть використовувати ядерну зброю.

Пан Лавров прямо на Генасамблеї ООН це підтвердив.

Тобто після оголошення позитивного результату референдумів (а позитивний "результат" вже давно у них намальований) і включення їх в склад Росії, вони погрожують застосовувати ядерну зброю. Їх мета – зафіксувати лінію фронту за допомогою погроз ядерної зброї, щоб ми не просувались далі.

Реально включення окупованих територій для Росії не має ніяких перспектив. Оголосити можуть, але далі справи не буде.

Вже всі провідні країни оголосили, що не будуть визнавати цих референдумів. Тобто це будуть сірі зони.

Ці території проукраїнські. І російський їх статус не зупинить ані партизанської боротьби, ані ліквідації колаборантів.

Реально приєднати окуповані території Росія не зможе. Але може намагатись силою їх утримувати. І торгуватись, пропонуючи їх повернути назад в обмін на щось, що їм потрібно.

Всі юридичні дії по оформленню окупованих територій вони погрожують завершити до кінця вересня.

Верховний представник ЄС із зовнішньої політики Жозеп Боррель заявив, що ядерні погрози Путіна треба сприймати серйозно.

Це означає що військові засоби деокупації у України будуть вичерпані. Потрібні будуть дипломатичні дії. А це може зробити тільки одна країна – США.

США мають ввійти в прямі переговори із Росією, як ядерна країна і гарант України і вирішити питання деокупації. Якщо вони цього не зроблять, то це буде означати, що вони використали Україну задля своїх потреб та викинули як ганчірку.

Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!
"Поступ"