«Володимир Путін заявив, що готовий використовувати ядерну зброю для захисту російської території, чим посилив побоювання, що він може застосувати малогабаритну, тактичну ядерну зброю в Україні. Президент США Джо Байден попередив його, що це стане найсерйознішою ескалацією з часів Другої світової війни».

Це пише BBC. А далі пише, що: «важко передбачити, як США і НАТО відреагують на використання ядерної зброї. Можливо, вони не хочуть загострювати ситуацію й ризикувати тотальною ядерною війною»…

Тобто впевненості в тому, що Росія не застосує ядерну зброю, немає!

Ще крутіше висловилось наше власне Міністерство оборони. Так, у Міноборони попередили світ про ядерну загрозу і закликали не допустити катастрофи, адже застосування Росією зброї масового ураження небезпечно не лише для України, а й для всіх країн Чорноморського регіону. Про це заявив представник ГУР МО України Вадим Скібіцький: «Можливо, Росія застосує ядерну зброю проти України. Вони намагатимуться зупинити нашу наступальну діяльність і знищити нашу державу. Це загроза для інших країн».

Нам все літо і наша влада, і західні друзі розповідали, що Україна має перемогти Росію саме на полі бою.

Але до цих пір поки що ніхто в світі не пояснив, як взагалі можна перемогти військовим шляхом ядерну державу? Будь-яку, а тим більш таку, у якої один з найбільших ядерних потенціалів.

Що, хіба не зрозуміло, що якщо Україна буде перемагати Росію на полі бою (що зараз відбувається), то вона буде зразу йти до використання своєї ядерної зброї? Або загрозою її використання, або і насправді – використанням. Японія, після другого ядерного бомбардування зразу підписала з США мир той, який США хотіли. Це історичний факт.

Влада, нарешті, повинна чітко пояснити: як Україна збирається перемогти Росію саме на полі бою?

Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!
«Поступ»