Сьогоднішнє інформаційне середовище наповнено інформацією щодо обміну наших полонених азовців на Медведчука.

Нагадаємо, з російського полону звільнили 215 військових:

- 200 українських військових обміняли на кума Путіна Медведчука,
- 5 командирів-захисників Маріуполя обміняли на 55 російських військових,
- 10 іноземців, які воювали на боці України.

Ця подія багато про що говорить. У даному випадку наша влада тримає слово – звільняє азовців.

Але головне інше. Росіяни обміняли українського зрадника Медведчука, забравши його собі. Зрозуміло, що це відбулося тільки тому, що він кум Путіна. Путін продемонстрував, що його особисті інтереси набагато важливіші, ніж вся Росія, про яку він так красиво співає. Це побачили всі росіяни. І вже є реакція.

Ось, що каже однин з їхніх пропагандистів: «Очень странно, когда русских героев встречают вот так. Пустой аэродром, ни флагов, ни цветов. Не говоря уже про встречающих.
Очень досадно, что мы снова о происходящем узнаем откуда-то из западных агентств. Да. Досадно.
Почему туда отдали нацистов? Насколько я знаю, с той стороны не отдают наших летчиков (а среди наших они есть), в обмен ни на кого, кроме азовцев. Почему отдали командиров Азова? Вот тут не знаю.
Так вот. Информационный бой именно сегодня проиграли. Зеленский точно заявит (или уже?) - я же обещал вам экстракшен, ну вот он. Однако же победа возникает из череды выигранных боев. Надо наконец прекратить совершать ошибки на информационном направлении».

А що стосується самого пана Медведчука, то його, взагалі можна було б просто так віддати на Росію. Бо його перебування, навіть і за гратами, в Україні наносило б шкоди більше, ніж за межами. А на Росії він в будь-якому випадку буде вносити у них там смуту. Нам це вигідно. А те, що цю фігуру вдалося ще й обміняти на наших військових, то це ще краще!

Переможемо.
ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!