Отримали зворотну реакцію на наші Спротиви. Писала людина, яка вийшла з "Поступу" ще в 2007 році, 15 років назад.

"...подстрекательство.
Да да, именно так я называю вашу деятельность. Почитывала вашу беллетристику: «донесіть це до влади»; «перекажіть владі»…
ТАК ВОЗЬМИТЕ И ДОНЕСИТЕ!
Ну нельзя же так всю жизнь толочь воду в ступе. «велика Україна, реформи, переможемо, велика Україна, демократію геть», что там ещё? Одни гасла…
Неужели ещё кто-то в вашем окружении верит и надеется, что, почитав взятую из других источников новость, можно изменить что то в насквозь прогнившей стране? Да вы скоро превратитесь в дедов сказочников, которых слушают на ночь, чтобы уснуть".

Ми дякуємо за критику. Це дозволяє краще пояснювати, що, як і для чого ми робимо.

Багато хто розуміє, що сьогоднішня війна є результатом слабкості України. Країною правив і править бізнес. Демократична формула влади діє так, що не бізнес не може бути у владі. Бо діє формула: "гроші – вибори – прихід до влади – повернення грошей із прибутком".

Щоб змінити ситуацію, необхідно не просто робити радикальні реформи, а тримати курс реформ довгий час. Як це нам демонструє досвід Китаю, Сінгапуру тощо.

А для цього потрібно, щоб була влада, яка хоче це робити і було розуміння у громадян, які саме реформи необхідні.

Будь-яка розвинена країна не сама собою такою стала. Це результат напруженої праці і влади, і громадян. Громадян – яким не байдуже! Недостатньо зробити черговий Майдан, одну олігархію замінити на іншу і чекати, що хтось щось зробить.

Ми провокуємо. Провокуємо громадян до громадянської активності. Чим більше громадян будуть розуміти, що відбувається, знати, що конкретно необхідно робити, тим скоріше почнуться зміни.

Ми не розважаємо публіку цікавою інформацією, щоб збільшувати кількість підписників. Не підписники нам потрібні, а громадяни, які хочуть реальних змін, і які розуміють, що само собою нічого не робиться. І з якими ми разом зможемо побудувати Велику Україну.

Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!
"Поступ"