Прямо зараз ми є свідками історичних глобальних історичних подій. Останнього разу подібне за масштабом було у 1945 році. Тоді, після розгрому Німеччини та Японії, світ між собою поділили США та СРСР. Зараз також війна. В Україні. Яка дає можливість шляхом санкцій видавити російські енергоносії з Європи та поновити контроль США над ЄС. Політично це вже вирішено. Йде практична реалізація.

Через війну з Україною Росія ослабла настільки, що реально стала нездатною контролювати пострадянські території через свій військовий інструмент ОДКБ (Організація договору про колективну безпеку). Куди входять Білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, Росія і Таджикистан.

Вірменія стала об’єктом експансії Азербайджану, але Росія не змогла допомогти. Китай заявив, що взяв питання гарантії державного суверенітету Казахстану на себе. І фактично виводить його з ОДКБ. Почалися військові дії між членами ОДКБ Таджикистаном і Киргизстаном. Факт протистояння між членами ОДКБ зафіксував його політичну імпотентність. Він перестав діяти. РФ втратила інструмент контролю над колишніми територіями СРСР.

Пустим місце довго не буває. В Самарканді відбулося засідання ШОС (Шанхайська організація співробітництва), куди входять Індія, Казахстан, Киргизстан, Китай, Пакистан, Росія, Таджикистан та Узбекистан. Ця організація є інструментом політичного впливу Китаю. На поточне засідання також прибули і Білорусь з Туреччиною.

Всі прийняті там заяви і декларації свідчать про повну гегемонію в ШОС саме Китаю. Двополярний світ став реальністю. США та Китай – єдині наддержави. До цього з 1991 року наддержавою були тільки США, єдиними.

Для нас такі геополітичні зміни створюють не тільки умови для завершення війни, а й можливість вибудовувати потужну країну. Потрібні реформи, інакше можливість пройде повз України.

Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!
"Поступ"