Президент Туреччини Ердоган заявив, що в Україну поставляють не зброю, а металобрухт. Про це він недавно сказав у Белграді. Сказав, що не підтримує політику Заходу щодо війни в Україні. "Я відкрито заявляю про помилковість позиції Заходу. Тому, що дії Заходу засновані на провокуванні сторін. Заявляють про військову підтримку. Однак за фактом, скільки є на Заході залежаної зброї і металобрухту, відправляють в Україну", – підсумував турецький лідер.

Ми пам’ятаємо, що ще посеред літа Президент Франції Макрон відкрито казав, що є негласна домовленість між країнами НАТО не постачати Україні важкого озброєння (танки, літаки, тощо).

Десять днів тому була інформація, що канцлер Німеччини Шольц відхилив прохання українського прем’єра Шмигаля про постачання додаткового важкого озброєння, зокрема танків Leopard 2, пише Die Welt. Шольц не пообіцяв таких постачань, а радше залишився "загальним і неконкретним" у розмові зі Шмигалем. Канцлер не виявив "зовсім жодного бажання" змінити свою негативну позицію щодо постачання танків, повідомило видання.

А CNN повідомило, що США все ще не схильні надавати ЗСУ армійські тактичні ракетні комплекси великої дальності. Білий дім, як і раніше, вважає, що надання цих систем може призвести до ескалації, бо можуть бути використані для обстрілу території Росії. Тобто Росії обстрілювати Україну можна, а нам Росію – ні.

Слова пана Ердогана, можливо, мають підставу. Захід веде політику обмеженої війни. Робить так, щоб війна швидко не завершувалась. Така політика дозволяє вирішувати різні політичні питання. Наприклад, продовжувати санкційну політику неможливо буде, якщо війна завершиться мирною угодою.

Якщо б Україна була потужною країною, то сама б вирішувала з ким і скільки їй потрібно воювати. Потрібні реформи. Негайно!

Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!
"Поступ"