Казахстан перевів торгівлю з Росією під санкційний контроль США. "Без дозволу американських чиновників угоди не здійснюються. Мета - не потрапити під вторинні санкції", - повідомив міністр закордонних справ Казахстану Мухтар Тлеуберді.

Потім Казахстан відмовився вводити війська в Арменію, що мав зробити відповідно договору ОДКБ. І нарешті відбувся візит лідера Китаю Сі в Казахстан. Де він чітко оголосив, що Китай має намір наполегливо підтримувати Казахстан у захисті суверенітету, територіальної цілісності та в реформах.

Відхід Казахстану від Росії став фактом. Що свідчить про слабкість Росії.

Агресія Росії в Україну призвела і до іншої знакової події – продовження експансії Азербайджану. Який поновив військові дії проти Арменїі. І це тоді, коли Росія є гарантом безпеки для неї за тим же договором ОДКБ. Причому в той час, коли там знаходились російські війська в якості миротворців. Росія не змогла виконати функцію гаранта, це теж факт. Бо майже всі її війська зараз в Україні. Сфера впливу Росії стрімко падає.

А ще це значить, що якщо зараз, наприклад, Чечня знову захоче відійти від Росії, то зможе це реально зробити. РФ зараз практично безсила перед внутрішнім сепаратизмом. Не просто так вони там всією своєю кремлівською веселою компанією разом облизують чеченського лідера Кадирова з усіх сторін. Хочуть хоч якось умиротворити чеченців, щоб не думали про відділення.

Ну, і Білорусь. Якщо зараз там повториться революція проти Лукашенка, то навряд чи вже уього разу йому допоможе Путін.

Путінська політика "збирання земель російських" ефективно діє в зворотному напрямку. Гарна для України політика. Бо такі недолугі російські дії дають шанс вибудовувати нам сильну потужну країну. Розбудіть наш уряд, нехай прокидається і починає реформи!

Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!
"Поступ"