Уряд України продовжує триндіти замість проведення реальних економічних реформ. У нас є Перший віцепрем'єр-міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко. Під час щорічного форуму Yalta European Strategy (YES), який пройшов в Києві 9-10 вересня, вона розповіла, що Україна має здійснити потрійний стрибок в економіці – від перехідної (транзитної) економіки до економіки, що розвивається. У фактичних цифрах – це стрибок з $4,5 тисяч ВВП на душу населення до понад $12 тисяч на рік. Тобто ми всі скоро маємо жити в 3 рази краще! Ось як!

І ще сказала що вже розроблено план.

Ось і план.

1. Досягнення оптимального розміру держави в економіці (через поступове скорочення фіскального відсотка ВВП, та як наслідок державних витрат відносно доходів, що має в свою чергу збільшити обсяг капітальних інвестицій у приватному секторі).

2. Ставка на розвиток малого та середнього бізнесу.

3. Дерегуляція (спрощення діяльності бізнесу, видалення зайвих процедур і бюрократії).

4. Встановлення верховенства права (головна мета - зменшити ризики країни через політичні та правоохоронні дії, що допоможе збільшити прямі іноземні інвестиції).

5. Модель зростання завдяки розвитку експорту.

6. Інтенсивні інвестиції у виробництво.

7. Розвиток транспортної логістики.

8. Масова приватизація держпідприємств та скорочення обсягу держави в економіці.

9. Розвиток сфери соціальних послуг через державно-приватне партнерство.

10. Військово-технічний прорив через інновації у сфері мілітарних технологій.

ТАК ВИГЛЯДАЄ ТРИНДІЖ!

Нічого не заважало все це зробити три, два, один роки тому. Шість місяців тому, навіть місяць тому. Замість того, щоб по форумах триндіти, треба просто взяти і ДІЯТИ. План вірний і банальний, нічого нового, це все вже відомо було ще до приходу зелених до влади, і до Порошенка теж було все це відомо!

Проблема не у плані, а у тому, що уряд демонструє нездатність до конкретних дій!
Повну нездатність!

А в той самий час, коли відбувався цей триндіж, було зроблено додаткову емісію на 15 млрд грн. Що прискорило падіння гривні.

Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!
"Поступ"