У низці регіонів РФ вже назріває невдоволення політикою режиму Путіна. Передусім, це Татарстан та Чечня. Про це з посиланням на опитування заявив секретар РНБО Данілов. Ці опитування проведені російськими спецслужбами, але вони є у розпорядженні української влади. Тобто, деякі території РФ вже готові «звільнятися від колоніального стану».

Так це насправді чи ні – невідомо. Наші керманичі часто брешуть, а потім називають це спеціальними психологічно-диверсійними операціями. Можна згадати, наприклад, що виявляється, влада знала, що Росія нападе, але мовчала, щоб народ не панікував і не втік закордон.

В даному випадку інформація від Данілова схожа на правду. Є інші підтвердження. Наприклад, пару днів тому «Всероссиийский центр изучения общественного мнения ВЦИОМ», державна організація, повідомила, що «общественная поддержка россиян о проведении специальной военной операции на Украине находится в диапазоне 70-73%».

Тобто, офіційно кажуть, що не підтримують війну 30%. Це дуже велика цифра. Але росіяни завжди брешуть. Тому, якщо така цифра офіційна, реальна має бути вищою.

А є і така інформація. Група депутатів із Санкт-Петербурга звинувачує Путіна у завданні шкоди Росії. Через це вони звернулися до Держдуми з пропозицією відсторонити Путіна від посади президента, пише ТСН.

Схоже на фейк, але є непряме підтвердження, що не фейк. У російських ЗМІ повідомили, що цих сімох «фігурантів» викликали до поліції для складання протоколів про «дії, спрямовані на дискредитацію чинної влади».

Ці ознаки вже більше стосуються не перспектив продовження війни. Це перші сигнали назрівання революційної ситуації. Нам, мабуть, треба готуватись до можливої революції в Росії з наступною громадянською війною. Бо це може пригнати до нас натовпи їхніх біженців. Питання: вони нам потрібні? Можливо, не просто так ЄС вже практично заборонив в’їзд росіян до себе, мотивуючи це санкціями.

Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!
"Поступ"