У Владивостоці відбувся Східний економічний форум. Виступив Путін. Жодного слова не сказав про Україну і про війну. Але ведучий заходу все-таки «достібався» до нього і спитав про ситуацію в Україні. Чи втратили вони тут щось?

Той відповів, що Росія нічого не втратила. Навіть отримала, збільшила суверенітет. А це головне для економічного успіху. Тому вони тепер будуть гарно розвиватись.

Не ясно, що розумілось під збільшенням суверенітету, цього не пояснив. Але він збрехав, що РФ нічого не втратила.

Втратила. Україну втратила. Назавжди. А це шлях до катастрофи. Нагадаємо, перетворення Московського царства в Російську імперію відбулося тільки після об’єднання із Руссю (Руським князівством, тобто сучасною Україною). Російська імперія отримала свій старт на базі двох платформ: Московського царства (а це татари та угро-фіни) плюс русичів (українці). Всі подальші надбання (і Сибір, і Далекій Схід, і Азія із Кавказом) – все це завойовувалось цією платформою спільно.

Пройшли століття, але нічого не змінилось. Зазначена платформа потрібна була не тільки для експансії, але і для утримання завойованого. Подальша доля сучасної Росії напряму залежить від того, як до неї буде відноситись Україна. Якщо разом, то буде продовжуватись імперський шлях. Якщо ні, то Росія буде поступово деградувати, аж до свого розвалу.

Це все відомо ще з 18 сторіччя. Американський політик Збігнев Бзежинський пояснював: «Без України відновлення імперії, будь то на основі СНД чи на основі євразійства, було б нежиттєздатною справою. Імперія без України в кінцевому підсумку означатиме, що Росія стане більш «азіатською» і більш далекою від Європи державою».

Після нападу Росія втратила Україну назавжди. Це початок шляху її повної деградації. І це вже ніхто в світі не здатен змінити. Тільки справа часу.

Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!
"Поступ"