З'явились нові дані соціологічного опитування, яке проведено КМІС (Київський міжнародний інститут соціології).

Кількість українців, не готових до територіальних поступок, збільшилась до 84%. В усіх регіонах України абсолютна більшість населення проти будь-яких територіальних поступок, свідчить соцопитування.

Опитування проводилось 6-20 липня.

У травні громадян, які заявляли про неприпустимість територіальних поступок, було 82%. Тих, хто допускав відмову від територій, було 10%. Тобто кількість тих, хто не допускає територіальних поступок, стала більше.

Показово, що на сході, де йдуть бої і є розруха, патріотичні настрої населення лише зміцнилися: з травня до липня кількість тих, хто проти будь-яких поступок, у східних областях збільшилася з 68% до 77% (готові на поступки лише 16%).

Серед громадян півдня проти поступок виступають 82% (готові лише 10%).

Серед російськомовних українців проти територіальних поступок виступають 76%, підтримують – 14%.

Трохи раніше проводилась аналітика і в Росії. Там офіційно оприлюднили результати, за якими росіяни продовжують підтримувати агресію - біля 75%. Проте серед молоді цифра менша – 55% підтримували, а 36 % - проти. Показники підтримки агресії залишаються високими, але є тенденція до зниження, якщо аналізувати дані. Проте є інсайдерські дані, які йдуть з різних джерел, по проведеному в Росії закритому соцопитуванню. По них в липні кількість тих, хто реально підтримує агресію серед росіян і тих, хто проти – вирівнялась і склала біля 44%.

Тобто чим далі йде війна, тим більш згуртованим стає український народ. І тим менше бажання воювати у москалів. Це не просто шлях до перемоги, яка в таких умовах неминуча. Така згуртованість свідчить про великий громадянський потенціал будувати Велику Україну.

Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!
"Поступ"