У Вільнюсі відбувся "Конгресс Свободной России". Раніше, у липні, у Празі відбувся форум Вільних народів Росії. За підсумками якого учасники ухвалили Декларацію про деколонізацію Росії.

Опозиція путінському режиму зростає. Головною причиною є провальна внутрішня та зовнішня політика Росії. РФ перетворилась на сировинну базу остаточно. А у зовнішній політиці Росія зробила найстрашнішу для себе помилку з 1654 року, напавши на Україну. Московське царство перетворилось на Російську імперію тільки після об’єднання із Руссю (Україною). Це дало можливість створити силу, яка почала захоплювати все навкруги. Результат всі бачили – монстр СРСР, який переріс в слабкішого, але монстра – Росію.

У України також є провина, що сприяла створенню такого монстра. Але Путін все виправив. Після нападу 24 лютого Україна назавжди відійшла від Росії. Це відкрило шлях для розвитку в напрямку розбудови Великої України.

Звичайно, нам вигідна опозиція російському режимові. Тим більше така, яка прямо каже, що бажає поразки Росії у війні з Україною. Цю зрадницьку позицію ми маємо підтримувати. Вони хочуть (і Захід їх підтримує) перетворити Росію на демократичну країну. Але нам це не потрібно. Будь-який демократичний режим в будь-який момент може перетворитись в авторитарний. Але і демократичні режими також воюють. І ніяка демократія їм у цьому не заважає. США – яскравий приклад.

Поки Росія буде залишатись потужною країною, вона буде нести небезпеку для України. І, доречі, Польщі та країнам Прибалтики також. І для Білорусі, яка зараз фактично знаходиться під російською окупацією також.

Україні (Русі) вигідний тільки один варіант – розпад Росії на окремі незалежні етнічні країни – Татарстан, Бурятію, Якутію, Чечню, Башкірію, Туву тощо. Це необхідно для розбудови Великої України.

Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!
"Поступ"