Україна отримала з початку війни від партнерів $17,5 млрд допомоги. Про це на засіданні уряду заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль. Україна продовжує бути на штучному економічному диханні Заходу. Чим далі так буде відбуватись, тим у більшу залежність будемо потрапляти. Щоб вийти з такої залежності, необхідні негайні економічні реформи. Але уряд мовчить. Нічого не робиться.

Проте і штучної підтримки української економіки все одно не вистачає. В уряді очікують, що у 2023 році курс долара сягне 50 грн, а індекс споживчих цін (подорожчання всього) складе 30,6% — такі показники закладені у макроекономічному прогнозі Мінекономіки. Тобто, уряд вже зараз планує продовжувати робити емісію гривні, все далі знижуючи її купівельну спроможність. І все більше вдаряючи по кишенях українців та все більше знищуючи економіку.

Виникає питання: уряд не розуміє, що необхідно робити негайні економічні реформи? Чи уряд все розуміє, але нездатний їх робити? А може він все розуміє але просто вигідно вести таку лінію?

Давайте всі разом запитаємо в уряду, що насправді відбувається? Громадяни повинні знати правду.
У будь якому разі такий уряд не потрібен Україні, якщо негайно не змінить свою лінію.

Хтось може запитати: а чи є альтернатива? Із цим питанням ми відразу пропонуємо направлятись до Президента Зеленського. Це до нього питання. Це ж він пішов у Президенти. Він за все має відповідати. Отже, він має знайти тих, хто здатен провести реформи. Або самому все це зробити. Якщо він це не здатен зробити чи не хоче, то і Президент нам такий не потрібен. І тут точно не треба прикриватись війною!

А тим часом Президент США Байден планує запросити у Конгресу екстренне фінансування в розмірі 11,7 млрд дол. для військової та бюджетної допомоги Україні. Таким чином може продовжитися фінансування війни ще на 2-3 місяці, а Україна ще глибше потрапить у зовнішню залежність.

Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!
"Поступ"