Помер Михайло Горбачов. Останній лідер СРСР. Україна має завдячувати йому за свою незалежність. Бо своєю бездарною діяльністю він призвів (і слава Богу) до розвалу Союзу – потужної, але ворожої до української нації, держави. Після розвалу Україні незалежність просто з неба впала. І її у нас по-справжньому почали цінувати тільки зараз, після прямого нападу Росії. Нарешті багато громадян починають розуміти, що просто так з неба - нічого не падає. За все треба боротись. І за реальну незалежність, і за економічну потужність.

Горбачову також вдячний Захід. Який після самоліквідації СРСР став володарем світу. Вони це не приховують.

А ще Горбачову треба подякувати за приклад, до чого може призвести балабольство. Всього шість років треба було триндіти замість реальних дій, щоб розвалилась (на щастя для нас, українців) потужна держава. Небезпечно, що наш український уряд поки, нажаль, йде таким самим курсом: замість проведення реформ – постійна балаканина та обіцянки. А тепер свою бездіяльність ще й списує на війну.

Горбачов був ворогом України. Він підтримав анексію Криму. Він не визнавав самостійності українського народу. Його збираються поховати на Новодівичому цвинтарі в Москві. То нехай там його ще й бетоном заллють! Росіянам теж є чому цьому триндуну завдячувати. Бо йти в дупу вони всі гуртом почали завдяки йому. А зараз під проводом іншого аналогічного поводиря продовжують туди ж свій нестримний шлях.

Проблеми СРСР були схожими на проблеми Китаю. Китай, завдяки Ден Сяопіну, почав здійснювати реформи ще в 1978 році. На момент приходу Горбачова до влади в 1985 році - вже був їх позитивний досвід. Не треба було особливого нічого вигадувати. Просто можна було дивитись на сусіда і робити аналогічно. Але це ж треба було робити, а не язиком ляпати. В результаті послідовних реформ Китай перетворився на другу наддержаву. Потіснивши при цьому США.

Україна має стати Великою Україною, але для цього треба проводити масштабні економічні і соціальні реформи.

Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!
"Поступ"