Продовжується ліквідація колаборантів на окупованих територіях. В окупованому Бердянську на Запоріжжі підірвали колаборанта — заступника ДАЇ «поліції» Олександра Колеснікова. А за пару днів до цього знищили Івана Сушка, який «керував» окупованим селом Михайлівка в Запорізькій області. Під сидінням його авто спрацювала вибухівка. І в лікарні він помер, як каже його «старший начальник» Володимир Рогов, який також вже має готуватись стати наступним клієнтом партизанів і піти за своїм «підлеглим».

Дивує, що все ще є такі «екземпляри», які продовжують зраджувати Україну. Вже ж пройшло достатньо часу, щоб зрозуміти, що український народ досяг високого рівня самосвідомості та консолідації. Дія породжує протидію. Агресія Росії підняла могутню силу проти Росії. Більшість громадян України налаштовані радикально проти ворога — Росії. Це надовго. А для нинішніх поколінь — назавжди!

Кожен колаборант має зрозуміти, що у майбутньому його чекає тільки одне — ліквідація. Незалежно від терміну часу і де б він не знаходився. І головне — після підписання миру (що рано чи пізно буде) для них нічого не зміниться. Вони все одно мають бути ліквідовані. Саме такі зараз настрої в Україні. І прогнозується, що ці настрої будуть ще дуже довго. Для нинішніх поколінь — назавжди. Це, мабуть, вже не можна змінити.

Найкраща порада зрадникам зараз — щоб вони почали якось рятуватись. Нехай виходять на СБУ. Починають реабілітуватись якимись своїми діями, які їм СБУ доручить. Можливо, якщо доля допоможе, це дасть ефект. Хоча навряд чи.

Необхідно зазначити, що Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко повідомив, що робота медиків в окупації не буде вважатися колабораціонізмом.

Медики можуть не хвилюватись. В Україні живуть нормальні люди, які розуміють, що для надання медичної допомоги не існує винятків.

Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!
"Поступ"