В ході війни сформувалось кілька груп Українців. Близько 6 мільйонів виїхали за кордон, і більше половини з них не планує повертатись. Більше 2 мільйонів опинились у Росії, з їх планами все туманно. Ті, хто залишився в Україні, висловились проти територіальних поступок Росії. Тобто формується спільне бачення народу в Україні стосовно перспектив війни та готовності воювати до Перемоги, без компромісів з Росією.

Але це не все і не головне.
Головне, що населення в Україні через війну стає більш однорідним з точки зору громадянської активності та цілеспрямованості.

Всі чули про таке поняття як синергія. Це коли колектив людей має одне розуміння життя, мети, тощо. Такий колектив є дуже ефективним при досягненні своєї мети.

Мета і колективи можуть бути різні. Це і комерційні фірми, і армійські підрозділи, і державні установи чи органи управління, і будь які організації громадян, навіть і домові комітети. Може бути і держава в цілому. Потужність таких колективів відрізняється від простої арифметичної суми потужностей окремих особистостей. Синергетична сила буде тим більша, чим більш однорідними будуть учасники колективу.

Однорідність суспільства чи колективу визначається якістю кадрового моноліту. Чим вищі окремі показники, тим більших можна досягнути цілей. Наприклад, якщо в Україні зараз більше 84% населення проти будь-яких територіальних поступок, то ніякого миру не буде, поки ворог не піде геть. А також це означає, що і громадянської війни всередині країні на підставі сепаратизму не може бути.

Це не тільки для війни підходить. Якість кадрового моноліту впливає на все, що діється. Наприклад, до тих пір, поки критична маса громадян не усвідомить, що потрібні негайні економічні реформи, то уряд і надалі буде їх саботувати.

Зменшення кількості населення України через війну – це дуже погано. Але якщо при цьому залишає країну проросійський непотріб або соціальні дрони, то це компенсує втрати. І країна стає більш потужною з точки зору потенційного розвитку.


Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!
"Поступ"