Наводимо приклад. До Дня Незалежності фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва разом із Центром Разумкова за грантової підтримки Університету Бремена та Міжнародного фонду «Відродження» було зроблено опитування. Тобто «грантоїди» робили опитування.

Загалом питання були правильні, показові. Відповіді дійсно демонструють піднесення самосвідомості українського народу.

У результаті опитування виявилося, що понад 90% українців пишаються своїм громадянством: серед них 54,5% дуже пишаються і 36% скоріше пишаються. Або майже 90% опитаних хочуть будувати своє майбутнє в Україні і лише 4% – ні.

Але серед них було і таке: 64% респондентів вважають, що найбільш бажаним типом державного устрою для України є демократія.

Будь-хто може в інтернеті побачити, що в сучасному світі існують всього дві основні форми державного політичного устрою: федеративна (складна) і унітарна (проста), а також є одна додаткова – конфедеративна (союзна). Немає ніякої демократії як форми державного устрою.

Але є демократична система влади. У нас вона діє. Це таємні вибори; депутати, які мають по одному голосу; це поділ на незалежні гілки влади тощо. Ця система працює за принципом:

«Гроші → Вибори → Прихід до влади → Повернення грошей з прибутком → Нові вибори».

Така система приводить бізнес у владу. Тобто формує олігархію як політичне явище. Бізнес завжди цікавить лише бізнес. Саме олігархія довела Україну до жалюгідного стану.

Насправді, при опитуванні, люди, коли кажуть, що вони «за демократію», думають, що виступають «проти диктатури». А фактично підтримують демократичну систему влади. Здійснюється маніпулятивна підміна понять. Таким нехитрим способом користується олігархія, щоб підтримувати свою владу.

Геть демократичну систему влади! За Громадянську республіку!
І геть таких соціологів, які обслуговують олігархію!

Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!
"Поступ"