В РФ нагнітається істерія навколо підриву Дар’ї Дугіної. Російської журналістки, пропагандистки агресії проти України, доньки відомого в Росії ідеолога «Русского мира» Олександра Дугіна. В Україні обоє вони маловідомі. Але російська пропаганда намагається ліквідацію Дугіної перетворити на нову хвилю антиукраїнської пропаганди. Формують у росіян запит на терористичні дії проти населення України. Це небезпечно для нас.

Дугін є ідеологом «Русского мира». Цю ідеологію Путін використовував для планів анексії України. В чому її сутність? Російська Вікіпедія пише, що ця ідеологія не має юридичного визначення і однозначної інтерпретації. Сам Дугін каже, що вона базується на триєдиному народі: великоросах, українцях і білорусах. Але ця теорія руйнується вже в самій Росії. Про те, що «великороси» взагалі не є слов’янами, вже напряму кажуть і самі російські вчені. Вони поступово визнають, що росіяни – це угро-фіни. Агресія в Україну довела, що теорія «Русского мира» на практиці не працює. Головну ідеологію для нападу замінили на боротьбу із «нацизмом», але і це майже не працює.

Додатково до теорії «Русского мира» Дугін вводить ідеологічну концепцію – Євразійство. Це не його винахід, але він його вперто просуває. Що це означає – ніхто не знає. Сам він також чітко пояснити не може. Пояснює методом заперечення: «євразійство» це не є ані комунізм, ані фашизм, ані лібералізм. Це «четверта ідеологія». А далі йде суцільний туман.

Висновок: ані сам Дугін, ані його ліквідована донька не є ідеологічною небезпекою для України через недолугість їх ідеології.

Але вони – вороги України. До ліквідації донька приїздила в Маріуполь, робила пропагандистські матеріали. Також вони вдвох кричали, що в Бучі було інсценування, що нікого там не вбивали, а родичи загиблих - то актори.

Те, що її вбили – правильно. Але те, що з ідеологічних мотивів – це дурня. Звичайні вороги, яких треба знищувати. Якщо її вбили наші (що малоймовірно), то наших треба нагородити.

Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!
"Поступ"