Москалі потихеньку казяться. Заступник МЗС Росії пан Панкін заявив, що Москва вважає ненадійними валютами долари, євро, британський фунт, японську ієну та швейцарський франк. Коментарі зайві. Головний російській військовий, міністр Шойгу, почав публічно виступати. І теж видає «перли»: «Сегодня мы наблюдаем ещё одно яркое проявление нацистской политики, когда с высоких европейских трибун активно продвигается русофобская идея запретить всем русским гражданам въезд в страны Евросоюза». Тобто нацизм — це ще і відмова москалям в шенгенських візах.

Путін озвучив чергову версію мети нападу на Україну. Тепер вона така: «Цели определены ясно и чётко: обеспечение безопасности России и наших граждан, защита жителей Донбасса от геноцида». Як бачимо, ліквідація мешканців Донбасу — найкращий спосіб захисту їх від геноциду.

Був колись такий польовий командир Амір ібн аль-Хаттаб, один з керівників збройних сил Чеченської Республіки, які боролись за незалежність від РФ в 1995 — 2002 роках. До цього він воював і проти СРСР в Афганістані.

На ці його слова варто звернути увагу:
«Серед людей поширюються чутки, що росіяни підуть чи то в листопаді, чи то в грудні, чи то через місяць, чи то через два.
Командирам не можна будувати свою воєнну програму, базуючись на цих чутках.
Такі чутки розхолоджують моджахедів і вони планують прості короткочасні операції. Нам необхідно планувати свою воєнну стратегію, виходячи з того, що війна з російським кафіром буде довготривалою».

Тому ми маємо в першу чергу не гадати, коли завершиться війна, а думати про розбудову України, про реформи. Ми ж розуміємо, що одне із завдань Росії — виснаження України. Цьому може запобігти розвиток економіки, саме зараз, у воєнних умовах. Досвід Ізраїлю довів, що це не просто можна зробити, але й дуже ефективно.

Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!
"Поступ"