Поступово Казахстан повторює шлях України – відхід від Росії. Це відбувається у всіх сферах. Економічній, політичній, культурний. Казахстан вже змінює маршрути експорту нафти, оминаючи територію Росії. В культурній сфері виводять з обігу російську мову. Так, Казахстан відмовився від вивчення російської мови. Його міністр освіти Асхат Аймагамбетов заявив, що відтепер першокласники вивчатимуть лише казахську мову: «Із другого класу почнеться вивчення російської мови як окремої дисципліни, а з третього класу для всіх шкіл вивчатиметься англійська мова».

І зразу почала відбуватись відповідна реакція на ці події в самій Росії.
Вони нічого нового не видумують. Роблять так само, як це практикувалось в Україні. Тепер вже казахів починають робити нацистами.

Ось приклад з одного з російських пабліків. Це тільки один з прикладів розповсюдження подібної інформації.

«Казахский нацист пришёл на приём сотрудников мэрии Павлодара, который они проводили на улице. Нашёл единственного русского заместителя мэра (в городе, где 40% населения - русские) и стал унижать женщину, требуя разговаривать с ним на казахском языке. Само собой, его не интересовали ни какие-либо услуги, ни ответы на какие-либо вопросы. Его, как и все остальные "языковые патрули", интересовало только максимальное унижение русской женщины.
Напомним, в Павлодаре казахские нацисты запрещают уличным музыкантам петь песни на русском языке и ведут кампанию за переименование города. Русские названия улиц там уже переименовали».

Нагадаємо, що Президент Казахстану Токаєв два місяці тому, в присутності Путіна, публічно на весь світ заявив, що ані Крим, ані ніякі ЛДНР визнавати не буде, що ЛДНР – це квазідержави.

Чим далі ми будемо від Росії і її народу – тим ближче до розбудови потужної власної держави – Великої України!

Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!
"Поступ"