На рашистському соловйовському каналі з'явився такий пост про окуповані території Запорізької та Херсонської областей:

"Сегодня в разговоре задали вопрос: смогут ли пропагандисты быстро настроить население на освобождённых территориях Запорожья и Херсонщины на симпатии и лояльность к нам?
Ответил, что пропагандисты - нет, но экономисты - да. Люди словам больше не верят - верят делам. Когда заходят комбайны и помогают убирать урожай - верят. Когда урожай скупается по цене, близкой к рыночной, а не за бесценок - верят. Когда кормят разговорами о будущей счастливой жизни - не верят.

Они не плохие и не хорошие - они обыватели, которые плывут по течению и приспосабливаются к окружающей действительности. Им бы выжить сейчас. Помогите им выжить - и дальше выстраивайте долгосрочную программу по ликвидации последствий украинизации. Но параллельно с этим украину нужно вытравить из самой России".

Такі пости з’являються все частіше. Вони показові. Бо дають реальну інформацію, що насправді відбувається в їх ворожому стані.

Ось головні позиції, які чітко прослідковуються з зазначеного посту.

Перше. Москалі прямо визнають, що до них нема лояльності на Херсонщині і Запоріжжі зі сторони українського населення. У них є проблема, не знають, що з цим робити. Скоріш за все, вони не очікували такого до себе ставлення.

Друге. У Росії взагалі немає ніякої ідеологічної бази. Головна їх ідеологія – виключно споживацький підхід "де більше платять - там і Батьківщина". Навіть і «русского мира» вже ніякого нема. А без ідеологічної основи розвалюється будь-яке суспільство і держави також.

Третє. Вони фактично визнають, що в своїй Росії при розвитку країни орієнтуються на соціальних дронів, тобто тих, хто "плывут по течению". Тобто громадян, яким "політика нецікава", яким "треба сім’ю годувати, а не про країну думати".

Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!
"Поступ"