Кожен має усвідомити, що Крим був і буде українським. Так, він зараз окупований загарбником, але український. Усі мають усвідомити, що росіяни в Криму є зайдами. Вони там прибульці. І їх права там - відповідні. У них нема, і ніколи не було, ніякого історичного права на територію Криму. Ця територія була захоплена силою. Навіть генуезці з Італії чи греки мають більше прав у Криму, ніж росіяни. Бо мирно поселились на південному узбережжі півострова ще тисячі років тому, коли їм дозволили це зробити скіфи, предки русів (тобто українців). Не кажучи вже про татар, для яких Крим також став Батьківщиною.

А ще всі мають усвідомити, що встановлення історичної справедливості неминуче. Всі, хто заїхав у Крим для постійного проживання після 2014 року фактично підтримав кримську окупацію. І має за це відповісти. Всі такі зайди мають бути вигнані геть! А їх майно конфісковано! Незалежно від терміну часу. Якщо якомусь такому зайді вдасться своє майно комусь втюхати, то новий власник також має заздалегідь знати, що воно є незаконно надбаним і також буде підлягати конфіскації на користь України. Заздалегідь попереджаємо, щоб потім не ображались!

Також усі мають усвідомити, що відкриття і ведення будь-якого бізнесу на території Криму після захоплення Росією - буде означати фактично підтримку його окупації. І такий бізнес автоматично стає співучасником окупації, тобто ворогом України. Нехай обирає, з ким мати справу – із Росією чи Україною. Якщо вибере Росію, то все, що такому бізнесу буде належати в Україні, також буде підлягати конфіскації.

Якщо ж буде виявлено, що хтось створив підставні фірми, щоб вести бізнес в Криму, то до кінцевого бенефіціару мають бути застосовані такі ж самі дії.

Крим завжди був українським і буде українським. І жодна сила не буде здатна це змінити. Рано чи пізно історичну справедливість буде відновлено!

Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!
"Поступ"