Багато хто спостерігав в режимі реального часу вчорашнє шоу-трилер під назвою «Візит спікера Палати представників США Пелосі до Тайваню». До чого тут ми, і що відбувалось? Спочатку були переговори між Президентом Байденом та лідером Китаю Сі Цзіньпінем. Після них Байден дав сигнал, що не дуже задоволений. Але при цьому команда Білого Дому каже, що ретельно готується до особистої "історичної" зустрічі двох лідерів.

Відразу після цього нагнітається істерія щодо поїздки Пелосі на Тайвань. Досі ніхто зрозуміло не зміг пояснити, чому бабуся Пелосі (82 роки), спікер Палати представників США, взагалі туди посунула. Офіційно США казали, що це майже приватна подорож.

Китай кричить, що не дозволить, і стягує війська.

США кажуть, що ніколи не підтримували незалежність Тайваню і зараз не підтримують, але вони проти застосування сили.

Бабуся Пелосі летить на Тайвань. Весь світ в режимі онлайн дивиться, чи зіб’ють її літак китайці.

Китай літак не збиває, але висловлює рішучий протест.

Під завершення цього шоу виступає Генсек ООН Гутерреш і каже, що "світ зараз за крок від ядерного знищення".

Якого біса порулила на Тайвань пані Пелосі, якщо це могло викликати ядерну війну?

Що це було? Щоб налякати весь світ, а потім переможно США з Китаєм (у парі з Росією) підпишуть нову всесвітню угоду по ядерній зброї? Тобто, щоб новий світопорядок зафіксувати і двополярний світ? США напередодні Росію вже запросили до цього. Чи це все-таки була демонстрація того, що Штатам все байдуже, вони пруть, як танк, і роблять, що хочуть?

В будь-якому разі це нагнітання має визріти в якусь велику угоду. Можна очікувати, що така угода і має покласти край війні і встановити умови миру. Нажаль, від України тут нічого не залежить. Якщо комусь від цього стане легше, то і від Росії також мало що залежить. США рулять. А нам треба рулити до Великої України. Реформи треба робити. Поясніть це нашому уряду!

Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!
"Поступ"