Росія продовжує давати сигнали, що хоче миру. Була зустріч Путіна та Президента Туреччини Ердогана. Де Ердоган знову запропонував організувати переговори між Президентами Зеленським і Путіним. Про це він заявив журналістам 6 серпня. Трохи раніше колишній канцлер Німеччини Шредер, також після зустрічі із Путіним, сказав, що той хоче миру. А неофіційний речник Кремля Президент Угорщини Орбан заявив, що війна не завершиться без прямих переговорів між Росією та США.

Зеленський каже, що все це маячня. Росія просто голову морочить і хоче воювати далі.

А що США? Офіційно мовчать. Говорять лише про продовження допомоги, щоб ми гарно воювали. А неофіційно висловився Курт Волкер, колишній спецпредставник Держдепу США по Україні. Який під час розмови з українськими журналістами спрогнозував, що війна триватиме навесні і влітку 2023 року.

Чому саме стільки? Не пояснив. Чому не два чи три роки, не до кінця наступного року, а до літа? Звідки ці думки? Що весь цей час має відбуватись? Пояснень немає.

Це ще не означає, що пояснень взагалі немає. Вони є але США їх не хочуть озвучувати. Чому? Бо невигідно. Що, продовжувати триндіти, що всі чекають, коли Україна виб’є москалів силою? І при цьому давати зброї по мінімуму, щоб не дай Боже Україна реально не почала ковбасити Росію? Якось не дуже складно виходить.

Просто США використовують війну в Україні для тиску на РФ щоб вирішувати власні задачі. Раз Росія скиглить, що хоче миру, то це вдається. І вона піднімає ставки, розкручуючи провокаційні дії навколо Запорізької АЕС, погрожуючи ядерною катастрофою. Так, можливо, Росія дійсно і морочить голову, як каже Зеленський. Але в самій Росії відкрито почали ЗМІ публікувати матеріали, що їх «спецоперація» затягується. Тобто проривається критика війни. Не треба було їм на Україну нападати. Велику помилку зробили. Побудуємо Велику Україну, а Росія піде за своїм кораблем!

Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!
"Поступ"