Amnesty International – міжнародна неурядова організація, заснована 1961 р. в Британії. Її задекларована мета: досліджувати та запобігати грубим порушенням прав людини, допомагати тим, чиї права було порушено. Ця "поважна" організація видала дуже вигідну для Росії тезу – що українські сили, відбиваючи агресію, "завдають шкоди цивільному населенню".

Зеленський вже відреагував: "На жаль, сьогодні організація Amnesty International спробувала амністувати державу-терористку й перекласти відповідальність з агресора на жертву… ".

Аналогічно висловились і інші українські урядовці.

Британське видання The Times назвало Amnesty International "пропагандистами Путіна".

Цю організацію необхідно вигнати з України. НАЗАВЖДИ!

Але ж до цього моменту в Україні вона працювала. Крім неї працюють інші подібні іноземні структури. Всі ж мабуть чули про діяльність фонду «Відродження» Сороса в Україні. Навіть з'явився вид українських політиків – "соросята", які є їх викормишами. Багато з яких були і є нардепами, що нічого гарного, крім демагогії, Україні не принесли.

Гарно це чи погано, але всі ці структури були провідниками українських Майданів 2004 та 2014 років. Вони діють по всьому світові під виглядом «захисту прав людини» та «захисту демократії». А насправді вирішують питання своїх хазяїв. Безвідповідальне ставлення української влади всіх часів призвело до того, що вони можуть втручатися в наші внутрішні справи.

Ми не кажемо, що всіх цих боротьбистів за все гарне проти всього поганого необхідно в Україні заборонити. Але точно треба, щоб всі в Україні знали, звідки ці структури з'явились, хто їх фінансує і які реальні цілі вони переслідують.

Зеленський має негайно заборонити Amnesty International. А якщо знайдеться той, хто до моменту заборони буде там працювати, то відноситись до нього як до колаборанта!

Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!
"Поступ"