Більшість росіян почала хотіти завершення війни. В РФ опублікували результати соціологічного дослідження. «Решение Владимира Путина «завтра объявить о начале нового наступления на Киев» поддержали бы 60% респондентов, 26% выступили бы против. Примечательно, что почти такой же расклад социологи зафиксировали и при ответе на вопрос о гипотетическом решении президента уже «завтра» остановить спецоперацию и подписать мирное соглашение: 65% его бы одобрили, а 28% были бы против».

Це дослідження служби Russian Field, а «Коммерсантъ» опублікував. Автори додають також, що «россияне боятся говорить на эту тему – увеличились отказы, снизилась искренность».

Біля місяця тому за інсайдерською інфою в РФ зрівнялась кількість тих, хто хоче продовження війни і тих, хто не хоче, по 44%.

Зараз вже 65% хочуть завершення і це офіційно опубліковано. Динаміка очевидна. Війна в Росії стає непопулярною. В таких умовах армія довго воювати не може.

Чому в РФ дозволили це опублікувати, якщо видно тенденцію в гірший бік? Все просто. Бо одночасно сказано, що 60% росіян хочуть поновлення наступу на Київ. Як це поєднується із тим, що одночасно і миру хочуть? Теж просто. Бо вважають, що наступом на Київ можуть примусити Україну припинити війну.

Те, що війна стає непопулярною, видно навіть з текстів російських пропагандистів. Ось приклад.

Це пост пропагандині Симоньян, якій перепостив пропагандин Соловйов.
Таке кажуть тоді, коли назріває дупа. Самі подивіться.

«По Крыму. Есть одно простое правило. Я его приняла для себя числа 25-го февраля.
Что бы ни случилось и ни случалось, твой долг — поддерживать свою страну, свой народ и свою армию.
С выбором — вероятно, главным в жизни — определился? Не уехал? Остался со всеми? Не по обстоятельствам, а потому что не можешь иначе? Вот и поддерживай. Каждый день. Словом и делом.
Не ной. Не истери. Не критикуй. Поддерживай!
Твоя армия воюет. Не бросай свои мелкие камешки на эту трудную и грозную дорогу.
Поддерживай!
Критиковать будем, когда победим».

Правда, дуже мотиваційний текст? 😊

Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!
"Поступ"