98% українців вірять у перемогу. Це результат останнього соціологічного опитування проведеного соціологічною групою "Рейтинг" на замовлення Центру аналітичних досліджень (CISR) Міжнародного республіканського інституту (IRI) 27-28 червня. На питання "Чи вірите ви в перемогу у війні" позитивно відповіли 98%. Показово, що в квітні цей показник був також високий - 97%. Віра в перемогу залишається на високому рівні. Це головний чинник для того, щоб перемогти!

Показово, що на Сході і Півдні ці показники також високі: 94% і 98%, відповідно. Причому по всіх вікових групах: від 18 до 51+ років.

Також згідно з опитуванням, зросла підтримка членства в НАТО. 72% українців підтримали б вступ до альянсу, якби референдум проводився зараз. Це стрибок на 13 відсоткових пунктів, порівняно з квітнем.

Але найголовніше – відповідь на ось це запитання: "Як ви думаєте, буде сьогоднішня молодь мати гарне майбутнє в Україні чи ні?".

В те, що у молоді в Україні буде гарне майбутнє, вірять 84%. І так само, на Сході цей показник також високий - 81%. Але головне те, що цей показник вище саме у молодих (18-35 років) - 88%.

Віра і майбутнє – це головне. І це чудово!
Але віра без дій – це шлях до втрати віри, а потім до розчарування.
Для того, щоб віра не просто жила і зростала на пустому місці, потрібні певні дії. Необхідні РЕФОРМИ!
Це мають розуміти всі. Реформи самі собою не будуть робитись. Потрібно розуміти, що просте базікання влади про світле майбутнє України, як це ми зараз всі бачимо, не будує автоматично це світле майбутнє.

Кожен має знати, які саме необхідно зробити реформи. Кожен має знати, як саме ці реформи мають бути зроблені. І кожен має розуміти, якщо просто сидіти на сраці і просто "знати", як ці реформи робити, то нічого не вийде. Для успішних реформ потрібна рішуча дія більшості громадян!

Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!
"Поступ"