Набирає обертів процес позбавлення можливості отримання росіянами шенгенських віз. Зараз Чехія головує в Раді ЄС. І має намір запропонувати країнам ЄС розглянути заборону шенгенських віз для росіян вже в кінці серпня. Сама Чехія припинила видавати їм візи ще 25 лютого, відразу після нападу Росії.

Латвія також вже призупинила видачу віз. Інші прибалти роблять аналогічно. А Естонія заборонила в’їзд росіянам по вже отриманим візам. Фінляндія вже хоче ввести технічні складнощі з отриманням туристичних віз росіянам. Німці поки морозяться, кажуть, що не уявляють, як це можна зробити.

Процес набирає обертів.

Зеленський закликає країни ЄС підтримати цей процес: «Після всього, що окупанти наробили в Україні, може бути лише одне ставлення до Росії – як до держави-терориста. І, до речі, саме з цього погляду варто визначатися зі ставленням до громадян Росії.
Я дякую Чехії, державам Балтії та іншим європейським країнам, які винесли на офіційний рівень дискусії у Євросоюзі питання про візи для громадян держави-терориста».

Для Росії і всього її народу дата 24 лютого має стати початком процесу завершення існування такої держави як Росія. Там вже мають бачити, що бути росіянином – це бути тим, хто несе або підтримує агресію, насильство, антипрогрес.

Рано чи пізно війна завершиться, але не процес відсторонення росіян від цивілізованого світу. До тих пір, поки вони не почнуть відповідати цивілізаційним нормам розвитку людства. І нехай вони там всі показяться від «щастя», що народилися в такому монстрі!

Україна довгий час знаходилась під владою цього монстра. Маємо вибудовувати нову, потужну країну – Велику Україну! Сама собою вона не вибудується. Мають включатись в роботу, громадянську роботу, більшість громадян. Найперша дія – знати, розуміти, що треба зробити, щоб Україна стала потужною країною!

Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!
"Поступ"