Зараз на Сході багатьох громадян турбує питання обов’язкової евакуації. Люди переживають, як це воно буде, де жити, за що жити. По цьому питанню дала пояснення віце прем’єр-міністр Ірина Верещук: "Обов'язкова евакуація передбачає розселення людей. Держава бере на себе повністю витрати на забезпечення житлом. Тобто люди приїдуть та абсолютно безкоштовно будуть розселені. Ніхто грошей з них за це брати не буде і точно ніхто нікого не буде виселяти".

Вона також додала, що всюди, де готуються приймати евакуйованих, зараз інтенсивно йде підготовка.

Абсолютно природні хвилювання тих, кого ці питання стосуються. Всі ці питання мають бути вирішені. Влада це усвідомлює. Вона усвідомлює, що людям треба не просто десь жити, але й за щось жити. Тут немає сумніву, що буде зроблено. Після прямих військових витрат бюджету наступні по важливості мають бути саме ці. Також мають вирішуватись і питання тимчасового працевлаштування.

Ті, кого стосується евакуація, також мають усвідомити і наступне.

Наявність мирного населення в зоні бойових дій ускладнює роботу ЗСУ. Тому евакуація і не добровільна. Якщо хтось самогубець і хоче залишитись на території бойових дій, то це не тільки його особиста справа. Бо через його дурість наражаються на небезпеку українські військові. І відношення до таких цивільних "самогубців" має бути відповідним. Наша влада занадто демократична в цьому питанні. Боїться про це казати прямо. Ми не боїмось.

А до тих, хто уникне евакуації, має уважно приглянутись СБУ на предмет співпраці з ворогом. Йде війна за виживання країни. І ліберальне право кожному розпоряджатись своїм власним життям в такий час НЕ МАЄ ДІЯТИ! Хочеш завершити життя самогубством і не хочеш евакуюватись? Їдь туди, куди тобі скажуть. І там йди топись, стріляйся чи ще якусь хєрню із собою роби.

Усе для перемоги. Тільки за таким принципом Україна стане Великою!

Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!
"Поступ"