Тиждень тому Держсекретар США Блінкен сказав: «США сподіваються, що ситуацію в Україні буде з часом врегульовано дипломатично. Але поки треба відстоювати її суверенітет». Відразу після цього представники нашої влади почали одностайно в різних інтерв’ю розповідати, що Україна ні на які переговори не піде, поки не отримає тактичні перемоги на фронті. Щоб зробити Росію більш податливою.

Але, щоб отримати такі перемоги, потрібна зброя. Яку дають дозовано і виключно в межах оборони. Вже майже два місяці пройшло, як Президент Франції Макрон відкрито сказав про негласну домовленість важкої зброї (танки та літаки) Україні не давати. Як сказав, так і є. Виходить, що «тактичні» перемоги», про які нам кажуть, залежать від Заходу, тобто від США. І вони не збираються поки що нам давати таку зброю. Штатам потрібно, щоб ми поки що повоювали. А потім, як каже Блінкен, «з часом ситуацію буде врегульовано дипломатично».

Маємо чергове підтвердження, що США використовують війну задля власних потреб. Від них залежить, як довго ми будемо воювати. Вирішать, що досить воювати, — все, «підемо на переговори». А вирішать, що треба ще трохи «повідстоювати суверенітет», — будемо продовжувати воювати.

Маємо факт майже повної втрати Україною незалежності на користь США. У нас навіть грошей нема в бюджеті, навіть не воєнного, а просто на соціальні витрати, якщо США нам ці гроші не підкинуть!

Втрата незалежності — це завжди погано. Але тут є і гарне. Залежність, як не крути, — від найбільш передової країни світу. Рано чи пізно ми розбудуємо країну і незалежність поновимо. Залежність від США обумовлена не силою зброї, а їх допомогою. Хоч залежність і є, але важко назвати в таких умовах США ворогом. Бо це не завоювання силою зброї із подальшою окупацією. Поновлення незалежності напряму залежить від того, наскільки Україна швидко буде йти шляхом реформ!

Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!
"Поступ"