1. Ніхто на Заході не вірив, але Україна втрималась і продовжує боротьбу. Звичайно, за допомогою партнерів.
2. Війна керована "дружнім" Заходом. Куди веде Захід?
Допомагають просто втриматись. Завдання зі звільнення територій — навіть і не ставилось. Постійно вводять якісь обмеження: туди не ходи, там не стріляй тощо.
3. Росія відчуває слабкість та нерішучість Заходу, тому грає на цьому у своїх інтересах.
4. Війна показала повну імпотентність таких міжнародних організацій, як ООН, ОБСЄ, МАГАТЕ й інших.
5. Українська влада не розбіглася, це добре. Погано, що вона використовує війну виключно у своїх власних інтересах, тримаючись при владі нескінченно. Хоча, можливо, якщо і побігли б, на чолі із Президентом на початку війни, то була б інша влада. Яка б діяла в українських інтересах, а не у своїх власних та Заходу. Після завершення війни ми
маємо розібратися з цим питанням. Це вимагає справедливість і цього вимагає пам’ять про всіх, кого в цій війні вбили. Просто так — це залишити не можна буде!
6. Економіка України тримається виключно коштом прямої фінансової допомоги іноземних партнерів. А наша влада не спромоглася провести жодної економічної реформи. Гроші дають же, то навіщо ще щось робити?
7. На цей час видно, що фіналізація війни близько, але чіткий фінал не зрозумілий. Зрозуміло одне, перемоги України ніхто не планує, навіть наша влада.
Оптимізм є. І тільки в одному. Все це дає можливість повністю перетрусити всі основи країни й почати розбудовувати потужну країну — Велику Україну. Абсолютно з нуля. Без залишків "совдепії". Олігархію, перед цим, треба буде тільки ще розігнати й притягнути до відповідальності.
Росія невпинно буде йти до розвалу. Можливо, довго, але гарантовано. І її народ також понесе покарання за те, що зробив з Україною! Має бути колективна відповідальність всіх росіян. Не повинно бути так, щоб всю провину списали на невдалого Путіна.
Переможемо.
ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!
"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ
(21 листопада)