ЗМІ повідомляють, що голова комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку і містобудування, Олена Шуляк сказала наступне: "Держава не докладає всіх можливих зусиль для того, щоб внутрішньо переміщені особи поверталися на підконтрольні Україні території. Так вважає більш ніж половина українців, оскільки повернення додому вимушених переселенців — запорука зростання людського капіталу, а відтак і економіки та навіть перемоги України".
За її словами, на запитання: "Чи достатньо держава сприяє поверненню додому ВПО — в межах підконтрольних українській владі територій?" отримали такі результати:
- тільки 2,2% респондентів вважає, що робить все, що може і навіть більше;
- 5,4% – цілком достатньо;
- 12,6% – скоріше достатньо;
- 34,9% відповіли, що скоріше — недостатньо;
- 22,8% – категорично недостатньо;
- 9,9% – держава заважає поверненню;
- важко відповісти - 12,4% респондентів.
Бачимо, що люди не вірять владі і її обіцянкам і це — грає на руку ворогові..
Як можна очікувати на повернення українців з за кордону, якщо навіть тимчасово переміщені люди — не влаштовані, не інтегровані? Частка з тих ВПО, хто повертаються назад, повертаються — в погані умови (бойові дії, відсутність світла, газу чи води).
Наприклад, коли СРСР окупував частину Фінляндії, то там — усі мешканці виїхали, тому що не хотіли жити на окупованій території. А в нас — часті випадки, коли люди добровільно повертаються в окупацію, бо не бачать на українській території, що влада про них турбується.
Можна багато і красиво говорити через телемарафон. Про патріотизм та світле майбутнє України. Але до тих пір поки влада не почне на практиці реалізовувати усе — про що "триндить" — нічого не буде. Головне завдання влади — це безпека, наявність роботи, нормальні умови для бізнесу та справедливість на ділі. От тоді все зміниться і ми почнемо рухатися в бік Великої України...
Влада потрібна інша!
Переможемо.
ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!
"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ
(09 листопада)