Як думаєте — чиї це слова? "Війна вступила в таку сувору стадію, за якої — від країни вимагається готовність, яку взагалі вже неможливо перевершити. Певною мірою, тотальна мобілізація викликана пасивністю багатьох громадян. Досі ще, далеко не всі громадяни хочуть витрачати свої сили до крайньої напруги. Певна частина народу занадто береже себе... ніхто більше не матиме права претендувати на особисту свободу, якщо він не виконає вимог тотальної мобілізації"...
Можливо, комусь здалося, що це сказав хтось із сучасних політиків, блогерів чи військових. Але ні. Це слова імперського керівника пропаганди, а також імперського уповноваженого, з питань тотальної мобілізації населення з 1944 по 1945 роки, у нацистській Німеччині — Пауля Йозефа Геббельса.
Чи вірні його слова?
Так, для фашистського антинародного режиму — вірні.
Вони так і діяли. Створили фольксштурм. За особистим наказом Гітлера від 18 жовтня 1944 року, про тотальну мобілізацію всього чоловічого населення, віком від 16 до 60 років, яке не перебувало на військовій службі. Наприкінці 1944 року в ополчення стали, примусово, призивати й жінок віком від 18 років. "
Але ці слова вірні й для демократичного суспільства, яким має стати українське суспільство.
Якщо війна, то вона має бути для всіх. А не так, що одні воюють, а інші — живуть звичайним мирним життям, а влада, так взагалі ще більше нахабніє, деградує і корупціонує.
Якщо війна — то для всіх.
Якщо справедливість — то це також для всіх.
Введення всіх цих позицій в державі залежить, виключно, він влади. Якщо влада так не діє, то вона — антинародна. Влада не просто має забезпечити реалізацію принципу тотальності війни. Але сама — очолити його. Стати прикладом для народу. Але, поки що вона, для народу, демонструє зовсім протилежні якості.
Коли владні "говорячи голови", з екрана, закликають народ до переможних звитяг, а самі — мають "бронь" або інвалідність. То це — не війна для всіх. Так само вони кажуть про зниження призовного віку до 20 років, а у самих діти, вже давно, за кордоном і повертатись не збираються. Лицемірство та подвійні стандарти. Ті, кому є що втрачати, в разі закінчення війни — будуть і далі говорити про її продовження — до "повної перемоги".
Переможемо.
ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!
"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ
(06 листопада)