Ось приклад того, що демократія, як система влади, стала деструктивною. І її треба змінити. Дональд Трамп заявив, що Третя світова війна може розпочатися через три-чотири місяці. Політик вважає, що у разі своєї перемоги на президентських виборах, він зможе врегулювати війну в Україні й "зупинити хаос на Близькому Сході".

Так, це в США відбувається, але ми бачимо, що Україну використовують, як інструмент їх внутрішніх виборів. І ця вся балаканина не має ніякого відношення до реальності, зовсім! Головне – щоб вибрали. А там — все вже не має ніякого значення.

Демократія, це коли діє формула: гроші — вибори — прихід до влади — повернення грошей із прибутком.

Демократія — це коли можна "триндіти" перед виборами — що завгодно. А після виборів — забути про це.

Демократія — це коли відсутня, повністю, відповідальність за свої передвиборчі обіцянки!

Демократія — це коли недолугу владу неможливо змінити. І доводиться чекати, поки будуть нові вибори. А недолуга влада — тим часом буде продовжувати знищувати свою країну. А коли вибори відбудуться, то прийти до влади може ще гірша влада. І знову треба бути чекати нових виборів. А країна руйнується. І так далі...

Демократія — це коли громадяни, абсолютно ніяк, не впливають на чинну владу. Для того, щоб якось вплинути на владу, громадяни мають організовувати акції протестів. Але — якщо такі акції не несуть загрози усуненню влади, то чхати влада хотіла на такі протести. Громадяни можуть впливати тільки на те, кого з обіцяльників виберуть на виборах. Тобто — хто переможе в шоу. От ці обіцяльники й організовують ці шоу, борються між собою на них. Борються — хто більш зухвало локшини навішає на вуха наївному населенню.

Демократію, як систему влади, потрібно прибирати. І замість неї — встановлювати іншу систему. Таку, де громадяни можуть реально впливати на свою владу.

Саме демократична система влади забезпечує правління олігархії (поєднання влади й бізнесу) в Україні. Олігархія — ось той ворог, який довів Україну до катастрофи.

Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!
"Поступ"