Після прочитання цього Спротиву, кожен, хоче він того чи не хоче, для себе визначить, до якого типу громадян він відноситься. Ми отримали такий коментар, на наш Спротив — про повернення українців додому з інших країн.
Що для цього потрібно не закликати до повернення чи давити на патріотизм, як це влада демонструє. А просто почати робити реформи, будувати нормальну країну. Робити так, щоб люди почали бачити, що ситуація в Україні змінюються.

Це коментар від військового:

"Все вірно, але абсолютно нереально стосовно того, що повинна зробити влада. Власного прикладу не буде, корупція як була, так і буде, можливо, навіть ще більше. Бо кінець, як не крути, прийде і треба урвати, як в останній раз. Реформ "нуль" бо є "відмазка" - не на часі". Нові міністерства, зі штатом чиновників, будуть створюватись (мін-во радості, мін-во взаєморозуміння, мін-во боротьби з "ухилянтами" й т. д.). А ЗСУ ... будуть і далі варитись у своєму соку, потребуючи ще і ще свіжої крові й цураючись своєї форми, бо ТЦК зробили все що можливо, для її дискредитації".

На жаль, коментар вірний.

Так це що значить — проклята країна? І, дійсно, треба тікати з України?

Ні. Не треба тікати. І країна не проклята. Просто панує олігархія (поєднання бізнесу і влади), а громадяни ніяк не можуть сформувати свою власну громадянську силу. Здатну нейтралізувати олігархію.

Само собою це не станеться.

Хтось має створювати цю силу. Хтось має її розвивати. Приводити до влади, олігархію прибрати й реформи почати робити.

Хто це?

Громадяни!

Які це громадяни?

Це ті, які розуміють, що існує чотири, можливі, варіанти поведінки людини, стосовно країни:

- приєднатись до чинної, якоїсь, громадянської організації чи партії (по аналогу "Поступу") і разом з нею будувати Україну;
- створити свою власну організацію і почати діяти, щодо розбудови України;
- діяти самостійно по розбудові України, але це не є ефективним і сприймається, як неадекватність;
- нічого не робити, бути соціальним дроном.

Розраховувати можна лише на громадян, які згодні, що треба діяти, відповідно до перших двох позицій.

Так, таких громадян — меншість. Це в будь-якій країні так. Але вони є.
І їх треба об'єднувати.
Перший крок до цього — в розумінні, що необхідно, особисто, брати участь в розбудові нової громадянської сили.
Тільки на тих, хто з цим згоден і можна розраховувати та йти разом. Тільки від цих громадян, якщо вони об'єднаються, залежить побудова потужної країни.

Після прочитання цього Спротиву, кожен, хоче він того чи не хоче, для себе визначить — до якого типу громадян він відноситься.

Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!
"Поступ"