Ми отримали два такі коментарі.
С.
"Просто для інформації. Брат мій воює під Донецьком. Розказував, що:
- ждунів повно;
- мародерів своїх повно, які прямо на передку тягнуть весь метал і нічого не бояться;
- відвертих колаборантів багато, які здають росіянам наші позиції, ведуть відеознімання техніки й т.д.;
- місцеві завалені іноземною гуманітаркою, але більшість — не вдячні й хочуть червоної риби, бо скумбрія і хек в консервах вже набридли;
- БК дуже обмаль, наші скромно відповідають.
Саме цікаве.
Каже — у військах активно просуваються ідеї миру, досить війни, треба домовлятись і т.д. І військові, що воюють по два роки, радо підхоплюють ці ідеї, вони вже не хочуть грошей, не хочуть війни, а лиш хочуть додому.
Звичайно — це суб'єктивна думка, але все ж".
М.
"Скажу так. Не кадрові [військові] вже конкретно за*** (задовбані). Кадрові, в більшості своїй, не паряться. Їм, навпаки, війна потрібна, бо до цього вони були ніхто, а тепер — їх облизують з усіх сторін.
Про себе й оточення (таких самих мобілізованих) можу сказати, що вже капець як за*** (задовбало). День назад, в групі мого ЖК [житлового комплексу] виклали фотку, на якій — мої сусіди сидять за столом увечері й чудово проводять час. Заради чого я, безповоротно, втрачаю час свого життя, не маючи навіть приблизно строку мого перебування тут? Скасовання норми демобілізації, в новому законі, дуже підкосило довіру до влади, хоча та довіра, і без того, танула на очах".
Як бачимо, влада діє так, щоб закінчити війну й не отримати революцію....
Про мир, що наближається, каже напряму й Зеленський.
Ось його нещодавні слова: "Світова більшість повинна примусити РФ до миру та може це зробити. Саме в червні, може початися шлях до справедливого миру".
А щодо ждунів і колаборантів, то тут нічого особливо дивного. На Сході багато проросійського елементу завжди було. І також логічним є те, що при евакуації, саме цей елемент, залишився. Тут потрібно після війни провести велику роботу. В першу чергу — з метою виявлення та покарання колаборантів. Справедливість вимагає, щоб це питання просто так не залишилось — без відпрацювання. Зрада ніколи, ніде і ніким не повинна перепрошуватися. І в Україні так само має бути.
Переможемо!
ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ
"Поступ"