Парламентська асамблея Ради Європи зафіксувала у своїй резолюції, що вважає нелегітимним президента Російської Федерації — Володимира Путіна, а Російську православну церкву визнала — інструментом російського впливу й пропаганди.
І що?
З якою метою робляться такі рішення, які не мають ніякого відношення до реальності?
А є якоюсь політичною грою. Легітимність будь-якої влади визначається тільки одним засобом — підтримкою народу. Якщо народ підтримує владу, то всі інші країни будуть мати справу з такою владою. Незалежно від того, що про неї базікають.
Краще, ніж дурню обговорювати та приймати якісь дивні рішення, прийняли б рішення, що Захід боїться "нелегітимного" Путіна і не хоче давати Україні зброю.
А те, що російську православну церкву визнано інструментом російського впливу й пропаганди, то це — так. Це факт. Такий самий, як і всі інші церкви в будь-яких країнах, також є інструментами впливу тих, чи інших сил. І що з того? А що російська церква має проповідувати? Європейські цінності? Знову балаканина.
Якщо Путін не є легітимним Президентом РФ, то тоді він, що: захопив владу на Росії?
Відповідно — як бути із тими, хто віддав за нього свої голоси? А таких 87%.
Їх тепер можна вважати жертвами путінського режиму або вважати, що вони не причетні до встановлення цього режиму?
Але це неможливо, через високу явку на "виборах" (77%) та високий рівень підтримки Путіна.
Складається враження, що це рішення є спробою зняти відповідальність з населення Росії за злочини їх країни проти Українського народу.
Ні! Так не піде!
І російська влада і російський народ — є злочинці! Бо це саме вони зробили агресію проти України, це вони продовжують знищувати український народ та нашу країну. І ніякого вибачення їм ніколи не буде! Так має бути й так буде! Під кожним росіянином має горіти земля і все руйнуватись, бо це вони робили злочини в Бучі, Києві, Маріуполі, Одесі, Чернігові, Вінниці, Харкові, Дніпрі й далі, далі, далі...
Це злочинний народ, це злочинна влада! Ось це є фактом. Ось такі рішення треба приймати, а не якусь "фігню" про "нелегітимність" російської влади чи вплив російської церкви!
Переможемо!
ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ
"Поступ"