Але це не так. Це хибна позиція. Народ ніколи, повторюємо, НІКОЛИ ніякого вибору не робить. Всі дії народу модеруються пропагандою. А пропаганда знаходиться в руках тих, у кого є ресурс для пропаганди!

Конкуренція йде між тими, хто має такий ресурс за те, хто краще задурманить народ. Тому настрої народу - це завжди є результатом боротьби різних сил, які народом маніпулюють.
Винна завжди і в усьому тільки влада. Це так само, як не можна звинувачувати собаку, яка кусається через те, що її погано видресирували!

На виборах громадяни вибирають тих, хто буде ними правити. Прийде якийсь конкретний громадянин чи ні на вибори - це нічого не змінить. Йде конкуренція у олігархії саме за те, куди довірливий громадянин поставить свою галочку у виборчому бюлетені. Але довірливого громадянина в будь-якому випадку ошукають. Це не буде відбуватись тільки тоді, коли громадянин буде йти голосувати за власну партію, де він сам ОСОБИСТО проявляє громадянську активність, і буде голосувати за себе! І, відповідно, має вплив на справи в такій партії.

Якщо простіше, то демократія: це коли раб вибирає, хто буде в нього хазяїном. А потім такому рабу розповідають, що це ж його вибір, от і має підкорятись. Це лицемірство! Має так бути, щоб раб перетворився на того, хто сам собою керує, без хазяїна. Діюча політична система це не дозволяє зробити.

Діюча політична демократична система влади працює за схемою: гроші – вибори – прихід до влади – повернення грошей із прибутком. Тому владу і не цікавить розвиток країни. Її цікавить лише її влада і її власний бізнес! А народ та країну вона використовує задля власних бізнес інтересів як інструмент.

Таку демократичну систему влади необхідно змінити!

Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!