Лист з фронту. Щоб досягти більшого - потрібно змінити свою поведінку? Певно якби я вийшов із своєї зони комфорту, то я би був найуспішніший. Але життя складається зовсім по-іншому, і певно, мені потрібно було попасти на війну, щоб це зрозуміти.
Знаєте, нам кажуть тут: "Хлопці, воювати ви навчитеся, ваше головне завдання навчитися вижити на війні".
Так, війна то велика школа виживання. Не знаю, як воно буде, як я повернусь, але точно знаю, що я повернусь зовсім іншим.
Життя - то тернистий шлях, треба його пройти з гідністю. І головне, якщо я навчусь виживати тут на війні, то тоді спокійно й там у цивільному житті зможу вижити сам, без жодної підтримки.
Головне, то врешті-решт вийти зі своєї зони комфорту. І тоді лише буде мій головний успіх в житті.
Валерій Міщенко,
член Виконкому ГО "Поступ".
Переможемо.
ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!