Високий представник ЄС із зовнішньої політики Жозеп Боррель заявив, що наразі "ведеться робота" над зустріччю "високого рівня" щодо миру в Україні. Ймовірно, вона відбудеться під час тижня високого рівня Генасамблеї ООН наприкінці вересня. Як він стверджує, зустріч стане продовженням мирного саміту, що відбувся нещодавно у Джидді в Саудівській Аравії.

А ще він додав, що "тільки Росія може її зупинити. Росія її почала і Росія повинна її закінчити".

Виникає питання: кого з ким готується зустріч?

Знову мова йде про якесь збіговисько "високих осіб", де всі збираються, щоб кожен потриндів про своє?

Воюють дві сторони: Україна і Росія. Вирішувати - продовжувати чи не продовжувати воювати - мають тільки сторони війни, а не якісь ліві країни, які триндять про своє.

Зараз йде війна між Азербайджаном та Вірменією. Вони також проводять зустрічі щодо завершення війни. Але завжди, коли це відбувається, то прямо називають, хто і з ким буде вести переговори і хто є посередником.

Ось так виглядають такі новини:
"15 липня цього року Президент Азербайджану Алієв та прем’єр Вірменії Пашинян прибули до Брюсселя, де проведуть переговори за участі президента Європейської ради".
Тобто, видно, хто і про що домовляється. Бо це вони вирішують, коли і як має завершуватись їх війна. А всі ті, хто стоять за ними (Росія, ЄС, Франція), можливо і смикають за ниточки, але ж не замість них домовляються!

А ось ще одна новина, коли переговори ведуть сторони, а не "високе збіговисько":
"18 серпня відбувся тристоронній саміт лідерів США, Японії та Республіки Корея у Кемп-Девіді, штат Меріленд, США. Союзники заявили про намір відстоювати світовий порядок...".
Україна воює. І настільки втратила свою самостійність, що вже її навіть стороною переговорів не визнають. Хоча самі переговори йдуть! Так, представники України може й беруть в цьому дійстві участь. Але нічого не вирішують. І при цьому нам лицемірно завжди повторюють, що ніхто без України і за Україну, за її спиною домовлятись не буде!

Це вже не просто втрата самостійності. Це сором! Сором всього українського народу.

Ми маємо піднятися з цього дна! І повинні мати волю побудувати потужну країну. Тим цінніша і могутніша буде Україна, чим з глибшого дна нам доведеться підніматись!

Переможемо.

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!