ПРОДОВЖЕННЯ ЦИКЛУ ВІДПОВІДЕЙ ТА КОМЕНТАРІВ

По організації було проведено опитування щодо сплати додаткових внесків. Кожному поступівцю було задано два питання: "Чому в організації, ті, які дають додаткові внески, їх дають, а ті, які не дають — їх не дають?". Наводимо одну з цікавих відповідей на питання та коментар до неї:

Відповідь, отримана в ході опитування:

«Не дають внески ті, які підтримують Доктрину Громадянської республіки, але вони не бачуть, щоб проводилась робота, яка повинна призводити до росту, також немає кардинальних дій. Беручи до уваги роботу мерітократичної партіі, то в «Поступі» повинен бути штаб з осередками, де працюють люди на постійній основі із заробітною платою та залучають людей, і відповідно росте чисельність і ростуть внески». 

Коментар до відповіді:

З досвіду волонтерської діяльності я знаю, що є люди, які дають гроші волонтерам тому, що хочуть допомогти, а у самих немає на це часу. А є ті, хто не витрачає на це ні грошей, ні часу, і в них завжди є пояснення, чому вони не допомагають волонтерським організаціям. Точно так і з «Поступом». Одні впряглись в виробництво газети, пишуть статті, приймають участь у розробці ідеології, а хтось пояснює, чому він обмежується лише сплатою членських внесків!