Ця публікація готувалась до друку ще до війни. Але війна почалася і поточна ситуація змушує всіх нас глянути на проблему соціальних дронів під іншим кутом...  може, якщо б не було таких соціальних дронів, то і Росія не наважилась би на нас напасти! 

Ми публікуємо цю довоєнну статтю без змін. Єдине, що ми зробили, так це прибрали прізвище людини з публікації.

Ми продовжуємо публікувати реальні діалоги із громадянами. Мета таких знайомств – пошук однодумців. Пошук тих, з ким ми разом можемо рухатись, щоб розбудовувати Україну. Звичайно, той, хто шукає, завжди знаходить. Проте, одночасно й ми знаходимо таких громадян, яких доля України не цікавить. Тобто вони живуть в нашій країні, користуються її можливостями і їм байдуже, звідки ці можливості беруться. Вони, навіть, не здатні зрозуміти, що кожен громадянин зобов’язаний здійснювати практичні дії щодо розбудови країни. Часто такі соціальні дрони кажуть, що вони поза політикою. 

Ось черговий  результат такої роботи. Соціальний дрон пан Єгор чи ні, то вже кожен сам вирішує. Доречі, цей товариш заніс пана Твердохліба в ЧС, щоб, мабуть, йому більше не дошкуляли незручними питаннями.

***

Максим Твердохліб

Доброго дня, Єгоре. Впевнені, що доля України Вас турбує і, можливо, це звернення Вас стосується. А якщо ні - то ні.

Пишу до Вас від імені нашої громадянської організації «Поступ». Наша мета - побудувати Велику Україну. Працюємо в цьому напрямку. Вважаємо, для того, щоб ситуація в Україні змінилася до кращого, потрібно змінити систему влади. Сьогоднішня демократична система працює по формулі: «гроші-вибори-прихід до влади-повернення грошей із прибутком». Це неминуче призводить до олігархічної влади, яка переймається власним бізнесом, а не Україною. Наша мета - замінити в Україні демократичну систему влади на Громадянську республіку (республікансько-громадянський лад). Працюємо в цьому напрямку. Шукаємо однодумців. Як Ви дивитеся на те, щоб ми Вас ознайомили з нашим громадянським рухом?

Максим Твердохліб

Єгоре, Ви бачили моє запитання до Вас?

Egor

Добрый день, Максим. Благодарю вас за предложение, но я пока вне политики. Идеи в эту сторону есть, но не в данный момент времени.

Максим Твердохліб

Дякую за відповідь. Але ми не займаємось політикою. Те, що ми робимо, має назву - ГРОМАДЯНСЬКА робота. Ок, спробую зайти до Вас з іншого боку. Скажіть, будь ласка, чи згодні Ви із тим, що написано нижче?

***

Кожен громадянин України має вибрати для себе один з чотирьох варіантів власної постійної життєвої стратегії:

  1. Самостійно робити дії щодо розбудови України (що є неефективним).
  2. Знайти організацію, яка діє в зазначеному напрямку і приєднатись до неї.
  3. Створити свою організацію і діяти.
  4. Продовжувати залишатись соціальним дроном (мудаком) і нічого не робити.

п.с. якщо громадянин каже, що він якісно виконує свої професійні обов’язки і сплачує податки, тим самим розбудовує Україну, то це різновид пункту чотири.

Egor

Я бы воздержался от навешивается ярлыка «мудак» на людей, которые строят эту страну, по сути, любую страну. Не всем нужно менять систему и драться на политической арене. Мне не близка такая позиция. Поэтому нам уже не по пути. 

Желаю вам удачи.