Можливо, хтось не має доступу до інформації, або не може розібратися, що відбувається, бо багато фейків. 

Тому тезово.

1. Результат переговорів для України позитивний. 

Бо москалі не сказали щось на зразок, що Україна не хоче домовлятись, чи вони нам дали якісь ультиматуми, чи ще якусь хєрь.

Навпаки сказали, що є певне розуміння процесу і всі роз’їхались додому для консультацій та оперативних підготовчих дій, щоб продовжити переговори, і знову повернутися.

2. Наступна зустріч буде на польсько-білоруському кордоні, а не в Білорусі

Це теж ознака, що переговори йдуть НА РІВНИХ!

3. Москалі повідомили через свого представника в ООН, коли буде припинення вогню - після того, як Україна буде готова до демілітарізації.

Що це значить? Це значить, що вони до моменту підписання угоди про припинення вогню, будуть намагатись знищувати нашу військову інфраструктуру. Чим зараз і займаються. Так як вони поспішають, то це теж свідчить, що їм також необхідне перемир’я. Причина проста - розгойдується маховик проти Росії по всіх позиціях. Якщо швидко не домовитись про зупинення вогню, то Росія може почати втрачати потенціал для задовільних для себе умов генеральної мирної угоди.

4. Україна терміново подала заявку на вступ в ЄС. 

Отримано інфу від ЄС, що вона почала терміново оброблятись. Західні ЗМІ повідомили, що вирішення цього питання має бути дуже скоро. Ця дія вважається встановленням гарантій для України щодо виконання мирної угоди, яку планується підписати із Росією.

5. Продовжується нагнітання ситуації проти Росії в світі. 

Західні ЗМІ повідомляють, що війна між Україною і Росією може привести до конфлікту між НАТО і Росією. А це нікому не потрібно. Це значить, що варто очікувати можливих великих переговорів і великої мирової угоди між НАТО і Росією. Українська війна тут може бути складовою цього процесу. 

Загальний висновок 

Те, що Росії не вдалося змусити підписати швидкий мир на їх умовах, свідчить, що в першій фазі війни ми вже ПЕРЕМОГЛИ! І це вже зафіксовано в історії!

ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!