«Поступ» є унікальною організацією, яка згуртувала у своїх лавах громадян, які усвідомили необхідність виконання громадянського обов’язку і непохитно роблять свій внесок у напрямку будівництва Великої України. На сьогодні поступовці зосередилися на впровадженні в маси концепції нового політичного устрою держави. Проводячи діалоги з різними людьми, ми стикаємося з твердженнями і питаннями на кшталт таких, як: «Вам ніхто не дасть прийти до влади. А якщо це і станеться, то, мабуть, вже поза ваше життя. То навіщо ви це робите»?

Маю бажання відповісти на це питання, розповівши про свою особисту мотивацію, яка рухає мною, по завершенню своїх справ на роботі і вдома, зробити свій маленький внесок у велику справу «Поступ». 

Особисто я розумію, що мета «Поступ» дуже амбіційна і по своїй суті полягає у зміні світового порядку. Також я впевнений, що Світ є таким, яким він є для того, щоб змінювати людей. Змінити Світ під себе не вийде. Світ зміниться лише тоді, коли зміняться самі люди. І дійсно так може статися, що відбудеться це вже не під час мого життя. То навіщо ж я все таки це роблю? 

Серед Ведичної літератури є один священний текст «Бхагавад - Гіта», який вважається квінтесенцією Вед і є одним з найбільш шанованих духовних і філософських текстів у релігійно-філософській традиції всього світу. Писання оповідає нам бесіду між Верховним Господом Крішною та великим воїном Арджуною. Безпосередньо перед початком битви на Курукшетрі, Ардужна висловлює сумнів щодо своєї участі у бою, через небажання вбивати своїх родичів та інших гідних воїнів, що перебували на ворожій протиборчій стороні. Під час бесіди між Крішною і Арджуною читач відкриває для себе трансцендентні знання, які дозволяють йому сформувати справжній правильний світогляд і вирішити найважливіші питання із свого життя. 

Пропускаючи весь філософський сенс «Бхагавад - Гіти», хочу відзначити лише одне, що в результаті бесіди, сумніви Арджуни розсіюються. Він усвідомлює, що його участь чи неучасть у битві не вплине на долю його родичів. А результат самого бою вже визначений Всевишнім ще до його початку. А ось що дійсно залежить від того, чи буде Арджуна боротися за справедливість або знехтує своїм обов’язком, так це його особиста доля. Бо той, хто відмовляється від виконання своїх обов’язків, не тільки зазнає сорому, а й позбудеться Божої милості. І щоб цього не сталося, треба із терпінням і непохитністю виконувати свої обов’язки воїна з однаковим відношенням до успіхів і невдач. 

Усвідомивши і прийнявши настанови Бога, я ідентифікував свої основні обов’язки по відношенню до себе, до своєї сім’ї і до своєї країни. І поки в моїх жилах тече кров, я буду їх сумлінно виконувати з повним розумінням того, що, навіть, незначні зусилля у моєму служінні не будуть марними, як для спільного блага в цілому, так і для мене особисто.