Безперечно, робити добрі справи - це є гарною тактикою для приходу до влади і найпоширенішим методом приваблення електорату в демократичній системі управління, якщо головною метою є прихід до влади. Але для ГО «Поступ» головною метою є не прихід до влади, а побудова Великої України. Нам потрібен свідомий електорат відповідальних громадян, які розуміють наш шлях і приймають нашу ідеологію. Без такого розуміння неможливий повноцінний розвиток Громадянської Республіки, як системи управління державою.

Відповідальність громадян полягатиме в тому, щоб вони, розуміючи політичні процеси в державі, змогли дати адекватну оцінку діяльності чиновникам, яким вони делегують повноваження, або які на той момент займають певну посаду. Для того, щоб в разі неадекватної діяльності чиновника його негайно зняли з посади і притягнули до відповідальності, а на його місце делегували більш адекватного та відповідального громадянина. Таким чином, процес отримання та складання повноважень чиновників та їх діяльність абсолютно контролюється громадянами. Ось такі добрі справи.

Висновок: Для того, щоб люди нас підтримали, вони повинні мати розуміння нашої ідеології і своєї функції, як громадянина в системі управління державою Громадянська Республіка. А для того, щоб вони скоріше про це дізнались і зрозуміли, нам потрібно щонайменше 1000 активних однодумців в організації, які будуть ефективніше розповсюджувати ідеологію Громадянської Республіки. Добрі справи ми будемо робити спільно з усіма громадянами, будуючи Велику Україну у вже працюючій системі управління державою Громадянська Республіка.