Новий рік, ялинка, святковий стіл, спілкування з близькими та друзями супроводжували нас останній місяць. Свято та святковий настрій усюди. Пересічний українець відпочивав, веселився та радів святам. 

А десь далеко, мабуть на іншій планеті, є українці, у яких постійно лунають постріли, оточують промерзлі окопи та смерть поряд. Але це не в нас, це там, десь далеко, далеко. 

Якийсь сюр скажете Ви? Та ні, це та реальність, в якій живе Україна та українці. Вже восьмий рік йде чи то війна, чи то громадянський конфлікт. Влада так і не наважилася за цей час пояснити українцям, що відбувається. Та й ніколи їй, бідненькій, про такі дрібнички говорити. Бо є ж епідемія коронавірусу, економічний спад, енергетична криза чи «велике крадівництво». Ну а те, що сусіди стягують війська на кордоні, десь там постійно гинуть українці, - це так, чергова проблемка, якій, звісно, влада приділить увагу та зробить гучну заяву…

Може досить? До яких пір громадяни України будуть терпіти це знущання влади? Вимагаємо, щоб влада України нарешті визначилася і чітко сказала, що відбувається в країні? 

Якщо в нас війна, то хай влада вводить військовий стан та переводить країну на військові рейки. Терміново відмовитися від будь-яких контактів з ворогом, націоналізувати усі підприємства та установи, які є власністю ворожої країни. Відмовитися від будь-яких контактів чи взаємовідносин з ворогом незалежно від політичних чи економічних наслідків. Українці повинні чітко розуміти, хто ворог і що з ним робити. Усіх громадян, що працюють на користь ворожої країни, заарештувати та доправити до в’язниці. Провести загальну мобілізацію та почати системно вчити військовій справі усі верстви населення: від школярів до пенсіонерів, здатних тримати зброю. Україна має перетворитися на мілітаризовану країну, що дасть збройну відсіч ворогу в прямому протистоянні чи партизанській війні. 

Але, якщо в нас конфлікт звичайний, чи якийсь незвичайний, то треба його терміново гасити, домовлятися і вилаштовувати дружні та добросусідські відносини. Та нарешті отримувати енергоносії по прийнятним цінам )). Почати нарешті займатися економікою та добробутом громадян. Але хай тоді влада громадянам пояснить, що то за конфлікт, за якого ми по-«дружньому» втратили Крим та Донбас і багато життів громадян України… 

Влада – ти вже задовбала морочити голову українцям своїми антитерористичними операціями чи операцією об’єднаних сил. 

Ми нарешті чекаємо прямої відповіді!