ДОКТРИНА «ГРОМАДЯНСЬКА РЕСПУБЛІКА»
Розділ VII. ВЕЛИКА УКРАЇНА

Питання 16: Тобто ви проти всіх об'єднань, як економічних, політичних, військових, медичних, екологічних? А то ж є ВООЗ, це теж об'єднання, і ЮНЕСКО теж.

Відповідь: Ми проти усіх союзів, які суперечать інтересам держави, тобто якщо союз нав’язує нам не те, що гарно для нас, а те, що гарно для них (засновників), то на чорта нам такий союз? Якщо ЮНЕСКО скаже, що Асканію-Нову треба засіяти рапсом, щоб врятувати голодуючих дітей Африки? НАТО зі своїми умовами? Чи може Україні пропонують вступити хоча б на рівних в «Таёжный союз». В усі союзи, які вже існують, можна вступити тільки на умовах засновників. Але якщо, наприклад, ми запропонуємо Грузії створити союз проти Росії на вигідних для нас умовах, то чому б ні?

Коли Україна стане Великою, нам не потрібно буде нікуди вступати, ми самі будемо створювати нові союзи, які, перш за все, будуть вигідні нам!

Перед вступом в будь-який союз ми повинні розібратись - що ми хочемо від союзу, що союз хоче отримати від нас, на яких правах ми виступаємо. Лише зваживши ці три моменти, треба вирішувати, вступати чи ні. Але є одне універсальне правило - слабка країна нікому не потрібна, бути в союзах хочуть лише із сильними. Тож поки не станемо сильними і багатими, то ніяких союзів.

Мова йде, в першу чергу, про військові та економічні союзи.

Матеріал підготовлено на підставі розбору Доктрини «ГРОМАДЯНСЬКА РЕСПУБЛІКА»