Психолог Абрахам Маслоу сказав: 

«У кожну мить у нас є дві можливості - зробити крок вперед до розвитку і зростання, або крок назад до безпеки».

Субтильна Європа обрала безпеку, а разом з нею - тиранію і деградацію. Безжалісною, твердою рукою уряди європейських держав на угоду ВООЗ зливають в каналізацію все, що досягла цивілізація за тисячі років виснажливої боротьби людини за свої права і свободи, за свій, хоч і маленький, проте вільний світ. По суті, ми є свідками насильницької смерті європейського лібералізму та пологових мук нової та глибоко авторитарної епохи. Ми переживаємо страшну перебудову відносин між державою і людиною. При цьому держава, на шляху досягнення досить сумнівних цілей, готова приректи на голодну смерть своїх, ні в чому не винних громадян.

Це означає кінець свободи, якою ми її знаємо. Якщо ми не володіємо суверенітетом над своїм розумом і своєю плоттю, то ми не вільні в жодному значущому відношенні. І це буде трагедією не лише частини людей, які відчувають в собі гідність бути вільними від примусу і самим обирати свою долю, це буде кінець свободи кожного, як щеплених, так і нещеплених.

Давно відомо, що «благими намірами вимощена дорога до пекла». І навіть, якщо за всім цим свавіллям є бажання «врятувати» людину, це є недостатньою підставою для того, щоб втручатися в її душу чи тіло. «Сам Бог не врятує людей проти їхньої волі». Але там, де колись Бог зазнав невдачі, світові ляльководи сподіваються досягти успіху, нехтуючи Нюрнберзький кодекс, що наполягає на добровільній згоді на медичне втручання.